Aktualności

 

 

Statuetka laureata nagrody Prezydenta RP

Grupa Parasol została laureatem w kategorii "Dzieło – przedsięwzięcie, projekt".

Gala finałowa 7. edycji Nagrody Prezydenta RP "Dla Dobra Wspólnego" odbyła się we wtorek 15. listopada w Warszawie. Wzięła w niej udział m.in. para prezydencka oraz doradcy i członkowie Kapituły Nagrody Dla Dobra Wspólnego.

 

Andrzej Duda Gala Nagrody Dla Dobra Wspolnego

 

"To nie jest nagroda jednowymiarowa. To nagroda za czynienie czegoś pozytywnego, dobrego, w istocie dla drugiego człowieka, ale nie zawsze w sposób bezpośredni, nieraz w sposób pośredni – także poprzez budowanie, umacnianie wartości, tego co istotne. Tak jak powiedzieliśmy, nie tylko rodziny jako instytucji i wspólnoty, w której żyją ludzie, ale także tego, co nas otacza – naszej historii, w jakimś sensie naszej tożsamości, także tego wszystkiego co dla nas ważne, co buduje swoisty pień kulturowy" – podkreślił prezydent Andrzej Duda.

 

Bardzo dziękujemy i cieszymy się za to niecodzienne wyróżnienie.

 

Poniżej retransmisja gali finałowej w Pałacu Prezydenckim. 

 

008 20221115 Andrzej Duda Gala Nagrody Dla Dobra Wspolnego JSZ 8182


Ustanowiona przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę w 2016 r. Nagroda Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego” promuje postawy, działania i projekty obywatelskie na rzecz dobra wspólnego. Pierwsza Gala Nagrody „Dla Dobra Wspólnego” odbyła się 9 grudnia 2016 roku w Pałacu Prezydenckim.

Logo Komitet do spraw Pożytku Publicznego
Logo Narodowy Instytut Wolności
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum
Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2018-2030
Logo Nowe FIO